Herlev Bladet

Redaktionen

Mette Lyhne

Redaktør
mette@herlevbladet.dk
29 93 17 09

Henrik Lüthcke

Pressefotograf
henrik@herlevbladet.dk
30 31 07 77

Kenneth Kjæp Larsen

Journalist (barsel)
kenneth@herlevbladet.dk
27 20 16 04

Jørgen Nielsen

Journalist
jorgen@herlevbladet.dk
25 73 31 64

Jakob Ahrenst

Journalist
jakob@herlevbladet.dk
25 73 31 65

Alexander de…

Journalist.
alexander@herlevbladet.dk

Salgsafdeling

Jesper Røgilds

Konsulent
jesper@herlevbladet.dk
29 43 79 97

Michael Frydensbjerg

Konsulent
michael@herlevbladet.dk
25 73 31 63

Produktion

Britt Petersen

Grafiker
britt.p@herlevbladet.dk
22 44 14 63

Ulla Kjær

Grafiker / Webmaster
ulla@herlevbladet.dk
27 24 58 89

Kenny Kirketerp

Salgs- og produktionschef
kenny@herlevbladet.dk
22 89 46 64

Administration

Anette Bjerrehus

Administration
anette@herlevbladet.dk
71 70 05 22

Steffen Glaas

Direktør / Ansvarshavende
steffen@herlevbladet.dk
26 23 84 69

Heleherlev.dk anvender cookies – Generelt bruges cookies til at genkende dig, når du besøger os igen og kan hjælpe med feks at. levere helt anonyme data til 3. parts applikationer som Google Analytics som vi benytter. Cookies benyttes til at forbedre din brugeroplevelse på Internettet.